نحوه ارسال

خانهنحوه ارسال

نحوه ارسال

ارسال سفارشات

۱- ارسال سفارشات کم حجم در تهران

اگر سفارش شما از نظر حجم ، وزن و یا تعداد امکان ارسال توسط پیک موتوری را داشته باشد (فقط شهر تهران) ، فروشگاه سلطانی سفارش شما را توسط پیک موتوری و به صورت پرداخت کرایه در محل تحویل ارسال میکند. همچنین زمان مناسب ارسال با شما هماهنگ خواهد شد.

۲- ارسال سفارشات کم حجم در شهرستان ها

اگر سفارش شما از نظر حجم ، وزن و یا تعداد امکان ارسال توسط پست و یا تیپاکس یا بقیه شرکت های پستی را داشته باشد ، فروشگاه سلطانی سفارشات شما را برای شهرستان ها از این طریق ارسال خواهد نمود و هزینه ارسال به صورت پرداخت در محل تحویل (پس کرایه) خواهد بود. همچنین کد پیگیری مرسولات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

۳- ارسال سفارشات پرحجم

اگر سفارش شما به صورت عمده باشد و امکان ارسال توسط پیک موتوری ، پست و تیپاکس را نداشته باشد ، پس از هماهنگی با شما ، سفارش از طریق باربری برای شما ارسال خواهد شد، لازم به ذکر است برای هماهنگی بیشتر این موضوع فروشگاه سلطانی با شما برای اتفاق نظر در نحوه ارسال این سفارشات تماس خواهد گرفت.

۴- دریافت حضوری در فروشگاه

شما مشتریان محترم امکان دریافت سفارشات خود را به صورت حضوری از فروشگاه سلطانی واقع در تهران ، میدان قزوین ، ابتدای خیابان قزوین ، روبروی بانک تجارت ، پاساژ امید ، پلاک ۴ ، فروشگاه سلطانی , خواهید داشت. لطفا به این منظور در قسمت توضیحات سفارش در مرحله قبل از پرداخت دریافت حضوری از فروشگاه را ذکر کنید و قبل از تشریف فرمایی با یکی از شماره تلفن های فروشگاه تماس بگیرید تا سفارش شما آماده تحویل شود.

برای مشاهده اطلاعات کامل تماس با ما اینجا کلیک کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری